کلینیک مدیریت بایا


نکته های مدیریتی

نامه الکترونیک چاپ PDF

13 درس از وارن بافت برای کسب موفقیت در کار و زندگی

وارن بافت (Warren Buffett) را برترین سرمایه گذار حال حاضر دنیا می دانند. مهارت های عجیب او در انتخاب سهام موفق، این میلیاردر خود ساخته را در صدر بهترین سرمایه گذاران قرار داده. با این حال موفقیت او بیش از هر چیز، ناشی از اعتقادش به مهارت های فردی خود و نیز سر پیچی از دنباله روی از عموم است.

 

ادامه مطلب...
 
نامه الکترونیک چاپ PDF

قانون 80/20

در سال ۱۹۰۶ یک اقتصاد دان ایتالیایی به نام ویلفردوپارتو در حین تحقیقات راجع به ثروت در ایتالیا متوجه شد که ۸۰ درصد ثروت کشور در دست ۲۰ درصد افراد کشور است.

ادامه مطلب...
 
نامه الکترونیک

مدیران موفق همیشه افراد برون‌گرایی نیستند

مترجم: هوتسا عسکری نسب

معمولا‌ مديران افرادی هستند با استقامت که بی‌پرده سخن می‌گویند، دستور می‌دهند‌، برنامه‌ریزی می‌کنند و در میان اعضای یک گروه دارای شخصیتی برجسته و اجتماعی هستند‌، اما همیشه اوضاع به این منوال نیست‌. «آدام گرانت» استاد مدیریت دانشگاه وارتون به همراه دو تن از همکارانش در تحقيقات اخير خود درباره مدیریت و فعالیت گروهی‌، به مخالفت با‌اين فرضیه که «موفق‌ترین مدیران افراد برون‌گرایی هستند» می‌پردازند.

ادامه مطلب...
 
نامه الکترونیک

تفاوت‌های مدیران و رهبران سازمانی

سریما نازاریان
فرهنگ مدیریتی همواره کنترل و منطق را تشویق مي‌کند. انرژی یک مدیر، علاوه بر‌اينکه صرف اهداف، ساختار سازمان یا افراد مي‌شود، در نهایت برای حل کردن مشکلات مصرف مي‌شود.

ادامه مطلب...
 
نامه الکترونیک

مديريت تغییر

نویسنده: پوریا اولادزاد

تغییرات اساسی معمولا توسط تیم مدیريت ارشد هدایت مي‌شود؛ اما هر عضوی از سازمان مي‌تواند شروع کننده تغییر بوده و در موفقیت تغییر مشارکت داشته باشد. در اینجا مي‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که مديران چگونه مي‌توانند بر فرهنگ سازمان تاثیر گذارده، چشم‌انداز سازمان را توسعه داده، تغییر را به اجرا درآورند.

ادامه مطلب...
 
صفحه 1 از 3

ورود


Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/bayagroup/domains/baya-bmc.ir/public_html/administrator/components/com_comprofiler/library/cb/cb.database.php on line 459